Kurz angličtiny pro mírně pokročilé - jaro 2019

V tomto kurzu se naučíme, jak ze sebe dostat to nejlepší, co jsme se kdy v angličtině naučili. Kurz je určen lidem, co mají základní přehled o jazyce a chtějí ho využít v praxi. Vyzkoušíme si spoustu situace, kde se s anglickým jazykem můžeme setkat a postupně odbouráme stud z mluvení :-)

PROGRAM KURZU

1. Popisy věcí, míst a osob

Aneb pokračujte v nezávazné konverzaci! Už nikdy vás nenapadne věta "tohle bych chtěl(a) říct, ale nevím jak".

 

2. Vyprávění

Podělte se o své zážitky, vzpomínky a historky. Čas stráveným přátelským vykládáním vám bude ubíhat, ani nebudete vědět jak.

 

3. Pokročilejší konverzace

Chcete se svými společníky sdílet více? Naučte se jim vyprávět o svých plánech, snech a věcech, o kterých přemýšlíte. Právě v těchto hlubších konverzacích vznikají základy trvalých přátelství.

 

4. Cestování

Chystáte se vyrazit na dovolenou nebo jinou zahraniční cestu a bojíte se, že se nedomluvíte? Pak je tato lekce přesně pro vás! Společně probereme a natrénujeme nejčastější situace, na které můžete narazit. Koupení jízdenek, ptaní se na cestu i objednávání v restauraci bude pro vás od této chvíle hračka.

 

5. Písemná angličtina a obchodní styk

Naučte se psát emaily a používat angličtinu v profesionálních záležitostech a mluvit s lidmi, se kterými spolupracujete.

A TO NENÍ VŠE!

Výše jsme si jednotlivé oblasti, ve kterých se naučíte pohybovat jako ryba ve vodě. K tomu ale dostanete ještě mnohem více:

 

Zdokonalíte si svoji slovní zásobu

Od dosavadní pasivní znalosti se díky nenucené výuce ve formě her, kvízů a zábavných dialogů posunute k té aktivní. Naučíte se vyjádřit přesně to, co chcete.

 

Připravené tištěné materiály

Kdykoliv se tak budete moci vrátit k učebním materiálům připraveným na míru a osvěžit si už získáne znalosti.

 

Poznáte se s lidmi, kteří jsou jako vy

Kurz je určen pouze pro začátečníky. Proto se nebudete muset bát, že si svým projevem budete dělat ostudu. Vaši spolužáci totiž budou na stejné úrovni jako vy. A stejně jako vy čelí stejným strachům, především obavám z mluvení. Vzájemně se tak budete moci podporovat a sledovat, jak společně rostete.

 

Získáte motivaci do dalšího studia

Nejspíš už jste v minulosti nějaké kurzy navštěvovali. Ale možná jste také po čase skončili - neměli jste dost času, energie, možná jste jste si říkali, že později bude vhodnější doba...a nakonec jste cítili jako selhání, že jste nevydrželi. Garantuji vám, že nyní to bude jiné. Po absolvování tohoto kurzu budete nadšení a plní motivace a energie, se kterými se vydáte do dalšího studia angličtiny.

PRAKTICKÉ INFORMACE

Kde?

soukromá učebna, Brno - Královo Pole

 
 
Počet lekcí
11

 

Kolik nás bude?

Maximální počet účastníků je 4

POJĎTE DO TOHO !

Pro přihlášení prosím vyplňte formulář níže, poté Vás budu co nejdříve kontaktovat a domluvíme se na podrobnostech.

 

Přihlášení do kurzu angličtiny pro věčné začátečníky