Řekli o mně

Oproti svým několikaletým zkušenostem s výukou angličtiny v pozici žáka, ať již individuální nebo v jazykové škole oceňuji několik základních předností Daniely. Výuka probíhá na individuálně dohodnutém místě a neztrácím tím pádem čas cestováním. Daniela je na hodiny pečlivě připravena a trvá i na přípravě žáka, nicméně celé tempo studia přizpůsobuje možnostem. Hodiny probíhají v pozitivní atmosféře a jsou i zábavné. Znovu jsem objevil vztah k jazyku, který jsem k němu cítil před zahájením studia na gymnáziu, kde se ho velice rychle podařilo mé paní profesorce odstranit a doposud se nikomu nepodařilo, pomoci mi zvládnout překročit hranici věčného začátečníka. Až nyní se mi konečně daří postupovat ve studiu podle mých představ.. Myslím, že Daniela je rozený pedagog v tom nejlepším slova smyslu.

Michal Ištok, jednatel v Solight Holding s.r.o.

 

Od kdy nás učí angličtinu Daniela Sterzelová, těším se na každou lekci. Daniela je velká profesionálka, je milá, příjemná, má přirozenou autoritu a výborné schopnosti motivovat lidi k učení. Každá lekce angličtiny s ní je vždy zajímavá a zábavná. Dokáže se vcítit do člověka, umí dobře naslouchat a hned odhadne všechny nedostatky. Zároveň je velmi trpělivá a skromná. Mám jí moc ráda, je fakt skvělá, proto všem vřele doporučuji :-)

Ing. Daniela Kaľuhová, Sales manager v Solight Holding s.r.o.

 

Myslíte to s učením angličtiny opravdu vážně? Kontaktujte mě pomocí formuláře, zavolejte na telefonní číslo +420 725 488 759 nebo napište email na adresu daniela.sterzelova@seznam.cz.

 

S výukou angličtiny u Daniely jsem začala, když byly mladší dceři 3 měsíce a vzhledem k tomu, že máme ještě tříletou dceru a nedisponujeme žádnou hlídací babičkou v naší blízkosti, bylo pro mě zcela nemyslitelné docházet na výuku angličtiny mimo domov. Na Daniele oceňuji její individuální přístup ke svým studentům a doufám, že se mi brzy podaří nástrahy anglického jazyka překonat. Tato individuální výuka je i nesrovnatelně účinnější, než výuka v jazykových kurzech, což můžu potvrdit z vlastní zkušenosti.

Pavla Fraňková

 

Několik let se snažím v angličtině posunout dál a neustále jsem si připadala jako věčný začátečník. Daniela je velmi talentovaná lektorka, která našla způsob, jak toho dosáhnout. Pracuje systematicky často i zábavnou formou s pestrou škálou učebních pomůcek a postupně se mi angličtina neustále zlepšuje, takže mě to baví a motivuje do další práce. Protože jsem už měla zkušenosti s mnoha lektory, věděla jsem přesně, jak si hodiny angličtiny nepředstavuju. Daniela mé představy splňuje a její lekce mi připadají tzv. "šité na míru". Má skvělý cit pro pochopení toho, co ten druhý zrovna potřebuje a jak se cítí. Všem velice doporučuji!

Naďa Klusáčková

 

Daniela s naším obchůdkem spolupracuje již několik let. Pomáhá nám s překladem při komunikaci s našimi asijskými partnery. Když potřebujeme rychlý překlad, vždy nám vyjde vstříc. Proto ji může náš obchůdek všem s radostí doporučit! :-)

Tomáš Mašek, https://www.tibetvbrne.cz/ 

 

 Vyzkoušela jsem opravdu hodně kurzů a metod, které se praktikují v Brně v jazykových školách, v žádných se mi ale nedostalo to, co jsem opravdu hledala - potřebovala jsem se zbavit zábran při mluvení anglicky. To se mi částěčně u Daniely podařilo (on ten stres totiž asi nikdy uplně nepřejde...bohužel). Několik prvních hodin jsem se bála mluvit, jen jsem něco blekotala a pořád jsem si říkala:"Ona si musí myslet, že jsem uplně neschopná...", ale teď se na hodiny moc těším, sice pořád neříkám všechno úplně správně, ale nevadí mi to a hlavní je, že CHCI mluvit a říkat, co si myslím. Navíc se Daniele daří nevtíravým způsobem do hodiny zapracovávat i nějakou gramatiku (kterou všichni tak milujeme), takže to není jen takové odpolední povídání u čaje ale i se něco naučím :) Hodiny jsou příjemné a veselé (pokud mě zrovna netrápí nějakým testem FCE), bavíme se o věcech, které nás zajímají, i o soukromých záležitostech, které by se asi na kurzu neřešili...a to nejdůležitější - jenom anglicky. Vždycky se těším. Děkuju!

Monika Fialová

 

Paní Daniela je skutečně vynikající lektorka, její výuka má koncepci. Na jednotlivé lekce je vždy perfektně připravená a vždy pozitivně naladěná. Její hodiny bývají zábavné a úplně odpadá tréma a stres z mluvení v AJ. Jsem opravdu ráda, že k ní na angličtinu mohu docházet, protože věřím, že se konečně posunu o kus dál.
Věra Mrazíková

 

It is of great pleasure to write a letter of recommendation for Daniela Sterzelová. During our TEFL course in July and August 2012 Daniela excelled in both her coursework and practicum showing us that she is truly a natural EFL teacher! As an exemplary student, Daniela in turn was a model lecturer. The way that she worked with our clients and her classmates during her practicum was proof that she was eager to see that our students made huge strides. During her 130 hours of coursework and over 20 hours of practicum, she made an outstanding rapport with the students and parents at our school. Of special note, Daniela, as part of her practicum, taught our foreign students Czech. She adopted the methodologies (presentation, practice and production) provided by the TEFL lnstitute in designing her Czech lesson plans.

Daniela is kind and warmhearted and makes others around her feel positive which is essential for an ideallearning environment. She is highly professional and represented our institution in the best of ways.

I have no hesitation in recommending Daniela to your institution or as a private instructor in both English and Czech. I know that she wiIl make massive contributions. Please do not hesitate to contact me if I can be of further assistance.

Erik Dostal
President
CA School & Experiences I TEFL Institute Czech Republic
www.ca-school.cz |  info@ca-school.cz